HAKKIMIZDA

       HOME ART MİMARLIK LİMİTED ŞİRKETİ , 2016 YILINDA MİMAR ABDULLAH UÇANLAR TARAFINDAN KURULMUŞ ve FAALİYETLERİNE İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ’NDEKİ OFİSİNDE DEVAM ETMEKTEDİR.

       KURUCU ABDULLAH UÇANLAR , İSTANBUL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜ MEZUNUDUR.  İŞ DENEYİMLERİ ARASINDA YURT İÇİNDE 7 YIL ÖZEL BİR AHŞAP DEKORASYON FİRMASINDA GÖREV YAPTIKTAN  SONRA  15 YIL TÜRKMENİSTAN’DA FRANSIZ  BOUYGUES CONSTRUCTION FİRMASI ile BİRLİKTE ALUMİNYUM GİYDİRME CEPHE SEKTÖRÜNDE  BÖLGE MÜDÜRÜ OLARAK  GÖREV YAPMIŞTIR.BU SEKTÖRDE  BİR ÇOK BAŞARILI PROJEYE İMZA ATMIŞTIR.2016 YILI BAŞINDA TÜRKİYE’YE DÖNEREK KENDİ FİRMASINI KURMUŞ ve ELDE ETTİĞİ DENEYİM ve TECRÜBELERİNİ EKİP ARKADAŞLARI ile BİRLİKTE YENİ PROJELERDE KULLANMAYI HEDEF HALİNE GETİRMİŞTİR.ÖZELLİKLE MİMARİ ALANDA ,YAŞAM BİNALARININ AHŞAP İÇ DEKORASYONLARINDA , ALUMİNYUM GİYDİRME CEPHE İŞLERİNDE , PROJELENDİRME ve UYGULAMA ALANLARINDA 25 YILLIK MİMARİ TECRÜBESİNİ KULLANARAK FARKLI BİR TARZ ANLAYIŞI ile ÇALIŞMALARINA DEVAM ETMEKTEDİR.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

        HOME ART MİMARLIK’ın AMACI , İHTİSAS ALANI OLAN ALUMİNYUM DIŞ CEPHE ve İÇ DEKORASYON TASARIMLARINI EN İDEAL ve FARKLI BİR ÇİZGİDE YAPARAK EN İYİ ÇÖZÜMLERİ ÜRETEBİLMEKTİR.FİRMAMIZ , MİMARLIK ve MÜHENDİSLİK FİRMASI OLUP , ÇALIŞTIKLARI PROJELER için  YAPTIKLARI ÖZEL TASARIMLARI 3DS-MAX ORTAMINDA ÇİZEREK GÖRSEL ANLAMDA ETKİLEYİCİ BİR SUNUMLA HİZMET VERMEKTEDİR.

        YAPTIĞIMIZ TASARIMLARDA EN ÖNEMLİ UNSUR, MEKANI KULLANACAK OLAN BİREYLERİN  DAHA RAHAT ve HUZUR DOLU BİR ORTAMDA BULUNMALARININ GEREKLİLİĞİDİR. BU SEBEPLE TASARIMLARDA , EN İYİ ÇÖZÜM – RENK ve ÇİZGİ ANLAYIŞI ETÜD EDİLEREK PROJELENDİRMELERİMİZ YAPILMAKTADIR. TASARIMLARIMIZI ÖNCE BİZ YAŞAYARAK SONRASINDA TOPLUMA AÇMANIN GÖREV ve BİLİNCİNDE ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.

        MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ESAS ALAN FİRMAMIZ , SİZLERDEN GELEN İSTEK ve ÖNERİLER DOĞRULTUSUNDA TASARIM ve ÜRETİMLERİNİ ŞEKİLLENDİRİR. ÜRÜN KALİTESİ ve GÜVENLİĞİNİ ÖN PLANDA TUTAN FİRMAMIZ, PROJELENDİRME BAŞLANGICINDAN TÜKETİCİ KULLANIMINA KADAR VAR OLAN SÜREÇTE TOPLAM KALİTE YÖNETİMİNİ BENİMSEMEKTEDİR.

 

 MİSYON ve VİZYON

        FİRMA OLARAK HEDEFİMİZ , MÜŞTERİLERİMİZİN TASARIM ve UYGULAMALARIMIZA DUYDUĞU GÜVENİ KORUMAK , YENİ İHTİYAÇ ve BEKLENTİLERİNE EN ÜST SEVİYEDE CEVAP VEREBİLMEK ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ HİÇ BİR ZAMAN UNUTMADAN , MARKAMIZLA YURTİÇİ ve YURTDIŞINDAKİ MÜŞTERİ PORTFOYÜMÜZÜ GÜNDEN GÜNE ARTTIRMAK , SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ ve LİDER BİR KONUMDAKİ DÜNYA MARKASI HALİNE GELMEKTİR.

        KENDİ ALANIMIZDA SÜRDÜRDÜĞÜMÜZ ÇALIŞMALARI SÜREKLİ YENİLENEN TEKNOLOJİ ile BİRLİKTE HEP DAHA KALİTELİ ve BİR ÇİZGİ ÜSTÜNDE SUNABİLMEK ve BU KONUDA EKİP ÇALIŞMALARIMIZLA MEVCUT BİRİKİMLERİMİZİ , BİLGİ ve TECRÜBELERİMİZLE GELECEK KUŞAKLARA AKTARMAKTIR.

 

 

        Saygılarımla ,

         Mimar Abdullah UÇANLAR

 

TOP